•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 27.10.2020.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
21 - 40 / 609 kpl
Blossa Svarta Vinbär Stjärnanis Alkoholfri GlöggSuomi0.756.037.91934862
Bock's Apple CiderSuomi0.334.0211.88703834
Bock's DoppelbockSuomi0.334.5613.52764204
Bock's DunkelSuomi0.333.4810.24911654
Bock's Heller BockSuomi0.333.8611.39951074
Bock's Helmi CiderSuomi0.334.7914.21937325
Bock's India Pale AleSuomi0.334.0712.03765014
Bock's Pale AleSuomi0.333.4710.21906184
Bock's PilsSuomi0.333.4710.21905854
Bock's RuisSuomi0.333.7611.09949484
Bonaqua Vichy muovipulloSuomi0.502.033.66713096
Brinkhall's B Sparkling BrutSuomi0.7529.8939.85926715
Brinkhall's Celebration BrutSuomi0.7539.9053.20914593
Brinkhall´s Sparkling BrutSuomi0.7519.9826.51521437
Bryggeri Amber LagerSuomi0.334.4413.15919756
Bryggeri Black BockSuomi0.334.7914.21711684
Bryggeri CitraSuomi0.333.8611.39917891
Bryggeri DunkelSuomi0.334.6713.85742144
Bryggeri IPASuomi0.334.4313.12955066
Bryggeri PilsSuomi0.333.8611.39936101

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.