•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 26.09.2020.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta Laskeva€/lTunnus
21 - 40 / 1999 kpl
JP. Chenet Fizzy Chardonnay tölkkiRanska0.203.4917.45540923
La Brique Clos ArtisanRanska0.333.4910.27953773
Louis Raison Original CrispRanska0.333.4910.27933054
Louis Raison Rouge DéliceRanska0.333.4910.27925034
Just Merlot muovipulloRanska0.193.5518.98475612
Just Sauvignon Blanc muovipulloRanska0.193.5518.98507292
Gallia LagerRanska0.333.5510.76904475
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
JP. Chenet Ice Edition Demi SecRanska0.203.6417.70944623
JP. Chenet Ice Edition Rosé Demi-SecRanska0.203.6417.70927142
L'Original de Capendu RedRanska0.193.7219.89950372
L' Original de Capendu RoséRanska0.193.7219.89942962
Kriter Blanc de Blancs BrutRanska0.203.7818.40925253
Kerisac Cidre BretonRanska0.333.9111.55942968
The Long Little Dog Rouge 2019 tölkkiRanska0.193.9821.28923628
The Long Little Dog Rosé 2019 tölkkiRanska0.193.9821.28497722
The Long Little Dog Blanc 2019 tölkkiRanska0.193.9821.28569252
J.P. Chenet Cabernet Syrah 2018Ranska0.253.9915.56005704
Le Star Merlot tölkkiRanska0.253.9915.96455263
JP Chenet Medium Sweet 2018Ranska0.253.9915.56008132

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.