•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta Laskeva€/lTunnus
21 - 40 / 1631 kpl
J.P. Chenet Ice Edition Demi SecRanska0.203.5817.40944623
JP. Chenet Ice Edition Rosé Demi-SecRanska0.203.5817.40927142
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
L'Original de Capendu RedRanska0.193.6919.73950372
L' Original de Capendu RoséRanska0.193.6919.73942962
L' Original de Capendu WhiteRanska0.193.6919.73941712
Kriter Blanc de Blancs BrutRanska0.203.7918.45925253
Grimbergen Double-AmbréeRanska0.333.8911.48914711
Gallia HefeweizenRanska0.333.9711.73915238
J.P. Chenet Cabernet Syrah 2018Ranska0.253.9815.52005704
JP Chenet Medium Sweet 2017Ranska0.253.9815.52008132
J.P. Chenet Colombard Chardonnay 2016Ranska0.253.9815.52007206
Veuve du Vernay Ice Demi-SecRanska0.203.9819.40924831
Veuve du Vernay Ice Rosé Demi-SecRanska0.203.9819.40900143
Gallia LagerRanska0.334.1012.42946194
AvalRanska0.334.2612.91722864
Cidre Bouché Le Clos FleuriRanska0.384.3011.20735204
Martell VSRanska0.054.3887.60917181
Meukow VSRanska0.054.4589.00000993
Camus Elegance VSOPRanska0.054.4989.80912406

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.