•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaa LaskevaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 61 kpl
Hven Hvenus Rye WhiskyRuotsi0.5052.06104.12907045
Hven MerCurious Corn WhiskyRuotsi0.5052.06104.12932342
Hven Seven Stars No.1 DubheRuotsi0.5072.35144.70957186
Hven Tycho's StarRuotsi0.5062.32124.64906936
Mackmyra Intelligens Single MaltRuotsi0.7070.22100.17173117
Motörhead WhiskyRuotsi0.7085.00121.43927844
Scorpions Single Malt Whisky Cherry caskRuotsi0.7079.99114.27907673
Spirit of Hven Seven Stars No.2 Merak Single MaltRuotsi0.5086.09172.18949146
Dugges C-1000Ruotsi0.336.4819.64958433
Dugges Candy2Ruotsi0.339.9730.21944168
Dugges Fifty FiftyRuotsi0.336.4819.64910166
Dugges Fresh IPARuotsi0.335.9818.12936003
Fagerhult ExportRuotsi0.504.238.26927916
Gotlands Sitting Bulldog IPARuotsi0.333.3510.15949705
Kopparberg Fruit Lager Lemon & LimeRuotsi0.333.4010.00914914
Nils Oscar Scotch AleRuotsi0.334.3512.88737974
Nynäshamns Bötet Barley WineRuotsi0.257.2328.92909466
Nynäshamns Sotholmen Extra StoutRuotsi0.255.5022.00956521
Nynäshamns Valsviken VinterporterRuotsi0.258.8435.36930385
O/O Baltic Porter tölkkiRuotsi0.336.8820.85909198

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.