•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko NousevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 61 kpl
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi3.00201.4367.14953814
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi1.75133.0676.03109378
Purity Vodka Ultra 34 PremiumRuotsi1.0040.9640.86173448
Tropic Dream Piņa Colada kartonkitölkkiRuotsi1.003.093.09778588
Fruktstereo Pulp 2018Ruotsi0.7519.7626.35955766
Fruktstereo F.W.A Straight Outta Österrike 2019Ruotsi0.7517.4023.20944803
Brännland Perilla Perle CiderRuotsi0.7518.3124.41935707
Motörhead VodkaRuotsi0.7035.9851.40921472
Absolut Vodka GrapefruitRuotsi0.7027.0138.44935473
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi0.7050.4972.13957567
Absolut VodkaRuotsi0.7023.4933.41000337
Absolut KurantRuotsi0.7026.9938.41948467
Scorpions Single Malt Whisky Cherry caskRuotsi0.7079.99114.27907673
Motörhead WhiskyRuotsi0.7085.00121.43927844
Mackmyra Intelligens Single MaltRuotsi0.7070.22100.17173117
Absolut KurantRuotsi0.5018.6537.10100466
Zeunerts MerkeRuotsi0.504.238.26903176
Rekorderlig Mansikka-Lime tölkkiRuotsi0.503.095.88757286
Ceder's Classic Non Alcoholic GinRuotsi0.5019.9839.96900434
Ceder's Crisp Non Alcoholic GinRuotsi0.5019.9839.96902248

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.