•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
7321 - 7340 / 7528 kpl
White HorseSkotlanti0.3514.1940.26001456
Whyte & MackaySkotlanti0.7026.9938.41199507
Wild Beer Jambo Imperial StoutEnglanti0.7519.1625.55924347
Wild Beer Modus OperandiEnglanti0.337.6523.18703014
Wild Beer Ninkasi SaisonEnglanti0.7519.1025.47936797
Wild Beer SourdoughEnglanti0.334.8814.79746764
Wild Beer TepacheEnglanti0.335.4716.58795784
Wild Beer Tepache Sour AleEnglanti0.7518.6324.84928407
Wild Beer WildebeestEnglanti0.337.9724.15741784
Wild Muskateller Extra Trocken 2016Saksa0.7524.0432.05915785
Wild Rosé Trocken 2017Saksa0.7518.7525.00910273
Wild Spätburgunder Trocken 2017Saksa0.7522.8330.44918698
Wild Turkey 101Yhdysvallat0.7042.5060.71909172
William Fevre Petit Chablis 2015Ranska0.7519.9926.52946237
Willm Crémant d'Alsace Rosé BrutRanska0.7514.9919.85557247
Win 0.0 RedEspanja0.758.9811.84431717
Windy Peak Heathcote Shiraz 2016Australia0.7515.4420.45406837
Wine Chat 99% Chance of Wine Sauvignon Blanc 2018Chile0.507.9015.80941704
Wine Chat Pink AF Pinot Grigio RoseItalia0.759.9913.32926871
Wine Crush Old Vine Reserve 2016Yhdysvallat0.7511.9915.85928811

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.