•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Long drinkit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 25.04.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 71 kpl
A. Le Coq Gin Long Drink 6-pack tölkkiSuomi1.9813.326.27735318
A. Le Coq Gin Long Drink tölkkiSuomi0.332.216.24735314
Absolut Mixt Blueberry & Lime tölkkiRuotsi0.253.0012.00795063
Absolut Mixt Cloudberry & Apple tölkkiRuotsi0.253.0012.00746443
Adnams Copper House Gin & Tonic tölkkiEnglanti0.252.9711.88724243
Antons Lång Drink LingonSuomi0.283.9414.33922203
Antons Lång Drink SvartvinbärSuomi0.283.9414.33913573
Antons Lång Drink ÄppelSuomi0.283.9414.33933793
AperolItalia0.7018.9926.99787047
ArtSpritzItalia0.7022.9032.71948337
Baileys Iced Coffee Mocha tölkkiTanska0.203.5317.65760933
Breezer LimeSaksa0.283.4812.29708543
Breezer OrangeSaksa0.283.4812.29705823
Breezer WatermelonSaksa0.283.4812.29791653
Classic Cocktail Moscow Mule hanapakkausNorja1.5024.4216.28730308
Classic Cocktails Mojito hanapakkausNorja1.5021.9814.65912808
Garage Hard LemonadeSuomi0.332.898.45935244
Greenall's London Dry Gin & Tonic Bitter Lemon tölkkiEnglanti0.333.279.45726654
Greenall's London Dry Gin & Tonic tölkkiEnglanti0.333.279.45727684
Helsinki Distilling Company Helsinki Long DrinkSuomi0.334.8914.52774824

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.