•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Long drinkit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 13.12.2017.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 81 kpl
A. Le Coq Gin Long Drink 6-pack tölkkiSuomi1.9812.996.11735318
A. Le Coq Gin Long Drink tölkkiSuomi0.332.166.09735314
Absolut Mixt Blueberry & Lime tölkkiRuotsi0.252.9811.92795063
Absolut Mixt Cloudberry & Apple tölkkiRuotsi0.252.9811.92746443
Antons Lång Drink LingonSuomi0.285.2319.02922203
Antons Lång Drink SvartvinbärSuomi0.285.2319.02913573
Antons Lång Drink ÄppelSuomi0.285.2319.02933793
AperolItalia0.7018.9926.99787047
ArtSpritzItalia0.7014.9021.29948337
Baileys Iced Coffee Mocha tölkkiTanska0.203.5017.50760933
Bläk Grapefruit Long Drink muovipulloSuomi0.332.988.73766194
Breezer LimeSaksa0.283.4812.29708543
Breezer OrangeSaksa0.283.4812.29705823
Breezer PineappleSaksa0.283.4812.29718423
Breezer WatermelonSaksa0.283.4812.29791653
Garage Hard LemonadeSuomi0.332.828.24935244
Greenall's London Dry Gin & Tonic Bitter Lemon tölkkiEnglanti0.333.209.24726654
Greenall's London Dry Gin & Tonic tölkkiEnglanti0.333.209.24727684
Helsinki Distilling Company Helsinki Long DrinkSuomi0.334.7814.18774824
Ice TropezRanska0.285.9821.75953133

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.