•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Long drinkit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 21.02.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 72 kpl
A. Le Coq Gin Long Drink 6-pack tölkkiSuomi1.9813.326.27735318
A. Le Coq Gin Long Drink tölkkiSuomi0.332.216.24735314
Absolut Mixt Blueberry & Lime tölkkiRuotsi0.253.0212.08795063
Absolut Mixt Cloudberry & Apple tölkkiRuotsi0.253.0212.08746443
Antons Lång Drink LingonSuomi0.283.9414.33922203
Antons Lång Drink SvartvinbärSuomi0.283.9414.33913573
Antons Lång Drink ÄppelSuomi0.283.9414.33933793
AperolItalia0.7019.2127.30787047
ArtSpritzItalia0.7015.1321.61948337
Baileys Iced Coffee Mocha tölkkiTanska0.203.5317.65760933
Breezer LimeSaksa0.283.5212.44708543
Breezer OrangeSaksa0.283.5212.44705823
Breezer PineappleSaksa0.283.5212.44718423
Breezer WatermelonSaksa0.283.5212.44791653
Classic Cocktail Moscow Mule hanapakkausNorja1.5024.4216.28730308
Garage Hard LemonadeSuomi0.332.898.45935244
Greenall's London Dry Gin & Tonic Bitter Lemon tölkkiEnglanti0.333.279.45726654
Greenall's London Dry Gin & Tonic tölkkiEnglanti0.333.279.45727684
Helsinki Distilling Company Helsinki Long DrinkSuomi0.334.6513.79774824
Ice TropezRanska0.286.0722.07953133

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.