•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Rommit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta Laskeva€/lTunnus
1 - 20 / 112 kpl
Havana Club Añejo 7 Años muovipulloKuuba0.053.5871.60181171
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.58111.60956621
Rum Nr. 7 Black muovipulloViro0.207.1635.30163833
Captain Morgan Original Spiced GoldGuyana0.209.9349.15106053
Barra Oak Bay White muovipullo0.3511.1531.57166814
Baltic Dark muovipullo0.3511.4532.43116944
Barbados Rommi muovipulloSuomi0.3511.4832.51157214
Rhum Negrita Dark Signature muovipullo0.3511.5032.57116874
Ron Cristóbal Pinta0.2011.5557.25141193
Stroh 60 % muovipulloItävalta0.2013.1865.90111053
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.3513.8939.40001656
Ron de Jeremy Reserva0.2014.6973.45157093
Rommiviina muovipulloSuomi0.5014.9829.56199456
Botran 1893 Añejo Solera 18Guatemala0.2014.9874.90117003
Rommiviina muovipulloSuomi0.5015.6830.96142476
Baltic Dark muovipullo0.5015.9831.56116996
Plantation 3 Stars Silver0.3515.9945.40181744
Dos Maderas 5+5 RonEspanja0.2018.0890.40118323
Diplomático MantuanoVenezuela0.3518.9054.00151824
Captain Morgan Original Spiced GoldEnglanti0.5018.9937.78125026

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.