•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Vermutit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 01.08.2014.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 7 / 7 kpl
Dolin Vermouth de Chambéry Dry Ranska0.387.8020.53371174
Martini Bianco Italia1.0016.4916.39003064
Martini Extra Dry Italia1.0016.4916.39003054
Martini Vermouth Bianco Italia0.508.9517.70003065
Noilly Prat Original Dry Ranska0.7516.9122.41316607
Tosti Rosso Italia0.758.9911.85326357
Vermouth Bianco Suomi0.759.8913.05002757

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.