•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Vermutit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 20.10.2014.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 7 / 7 kpl
Dolin Vermouth de Chambéry DryRanska0.388.2321.68371174
Martini BiancoItalia1.0015.9815.88003064
Martini Extra DryItalia1.0016.4916.39003054
Martini Vermouth BiancoItalia0.508.6717.14003065
Noilly Prat Original DryRanska0.7516.9122.41316607
Tosti RossoItalia0.758.9911.85326357
Vermouth BiancoSuomi0.759.9913.19002757

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.