•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Viskit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaa LaskevaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 439 kpl
Hellyers Road Peated Single MaltAustralia0.7079.48113.54166977
Gouden Carolus Single MaltBelgia0.5056.57113.14179676
Cotswolds Single MaltEnglanti0.7063.3590.50954622
Johnnie Walker Red LabelEnglanti4.50198.9944.22953884
Millstone 10 Year Old Single MaltHollanti0.7072.89103.99103847
Millstone 100 Dutch Single RyeHollanti0.7079.59113.56198027
BushmillsIrlanti0.7029.9942.70001587
Bushmills 10 Year Old Single MaltIrlanti0.7049.9971.27001583
Bushmills Black BushIrlanti0.7039.9956.99001573
Clontarf Classic BlendIrlanti0.7027.9939.84126927
Connemara Peated Single MaltIrlanti0.7045.9965.56189227
Farrell Irish WhiskeyIrlanti0.7025.7436.77927402
Glendalough 13 Year Old Single MaltIrlanti0.7076.21108.73119397
Glendalough Double Barrel Single GrainIrlanti0.7036.3351.76192957
Green Spot Single Pot StillIrlanti0.7051.9874.26149967
JamesonIrlanti4.50229.9851.11902768
JamesonIrlanti0.3518.2851.94001576
JamesonIrlanti0.053.6873.60924491
JamesonIrlanti0.7032.9846.97001577
JamesonIrlanti0.209.9849.90958683

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.