•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 882 kpl
Blossom Hill Crisp & Fruity RoséEspanja0.193.2917.06918798
Faustino VII Tinto 2018Espanja0.193.3017.07936412
Faustino VII RosadoEspanja0.193.3017.07911712
Faustino VII BlancoEspanja0.193.3017.07905032
Torres Sangre de Toro 2018Espanja0.193.3017.07940864
Torres Viña Sol 2018Espanja0.193.3017.07917104
Murviedro Coleccion Sauvignon Blanc 2019Espanja0.192.9915.95938432
Murviedro Coleccion Tempranillo 2016Espanja0.192.9915.95936392
Anna de Codorníu Blanc de Blancs Cava BrutEspanja0.205.0924.95930693
Jaume Serra Cava Brut NatureEspanja0.203.6017.50520513
Codorníu Ecologica Cava BrutEspanja0.204.2820.90541453
Freixenet Mia Moscato RoseEspanja0.203.5917.45910883
Freixenet Mia MoscatoEspanja0.203.5917.45541513
Freixenet Alcohol Free SparklingEspanja0.202.9514.25597133
Codorníu Rosado Cava BrutEspanja0.204.9524.25942665
Freixenet Cordon Negro Cava BrutEspanja0.203.9019.00008964
Freixenet Carta Nevada Cava Semi SecoEspanja0.203.6917.95008965
Codorníu Clasico Cava SecEspanja0.203.7918.45589113
Ah-So Rosé 2017 tölkkiEspanja0.255.6322.52929213
El Gaitero Spanish Cider tölkkiEspanja0.253.8415.36908753

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.