•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi NousevaMaaKokoHinta€/lTunnus
21 - 40 / 307 kpl
Tom of Finland Outstanding Red 2015Yhdysvallat0.7515.9021.07914107
Tom Legend Organic 2015Yhdysvallat0.7513.9918.52913107
Tito's Handmade VodkaYhdysvallat0.7033.2647.37154937
The Velvet Devil Merlot 2016Yhdysvallat0.7516.4921.85407977
The Legendary Badge Petite Sirah 2016Yhdysvallat0.7514.9919.85901457
SweetWater IPAYhdysvallat0.364.9714.00943255
SweetWater 420 Extra Pale AleYhdysvallat0.363.9710.90920364
Substance Vineyard Collection Bx Klein Vineyard 2015Yhdysvallat0.7581.99109.32903397
Substance Cabernet Sauvignon 2016Yhdysvallat0.7522.9830.64425617
Stone Xocoveza Extra AņejoYhdysvallat0.5022.1544.30925086
Stone White Ghost Berliner Weisse tölkkiYhdysvallat0.333.3210.06789334
Stone W00t Stout 2018Yhdysvallat0.367.7821.80940058
Stone Totalitarian Imperial Russian StoutYhdysvallat0.367.9622.42949144
Stone Southern Charred 2015Yhdysvallat0.5022.7145.42911916
Stone Ripper tölkkiYhdysvallat0.333.7011.21938444
Stone IPA tölkkiYhdysvallat0.333.8911.79715204
Stone Imperial Mutt Brown AleYhdysvallat0.6518.1027.85958836
Stone Go To IPA tölkkiYhdysvallat0.333.349.67763984
Stone Enter Night Pilsner tölkkiYhdysvallat0.504.649.28931924
Stone Delicious IPA tölkkiYhdysvallat0.364.7813.46728374

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.