•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 27.10.2020.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta€/lTunnus Laskeva
21 - 40 / 9074 kpl
Apteekkarin Cognac XORanska0.5039.9979.78000833
Carržere XORanska0.5036.0171.82000835
Courvoisier VSRanska0.7039.9956.99000841
Henri Mounier VSRanska0.7032.9246.89000851
Monnet XO PrestigeRanska0.7089.99128.56000855
Frapin Ch‚teau Fontpinot XORanska0.7099.51142.01000861
Reviseur VSRanska0.7032.1945.84000881
Hennessy XORanska0.70181.90259.86000886
Hennessy VSOPRanska0.7060.9086.86000891
Hennessy VSOPRanska0.3533.9196.60000892
Hennessy Very Special lahjapakkausRanska0.7043.5162.01000901
Hennessy Very SpecialRanska0.3523.9068.00000902
De Luze VSRanska0.7032.9946.99000911
De Luze VSRanska0.3518.4052.29000912
Hienoa Cognac VSOPRanska0.5030.8961.58000913
Hienoa Cognac VSOPRanska1.5094.8563.23000914
Renault Bleu Nuit VSRanska0.7037.9854.11000924
Albert Jarraud VSOPRanska0.7039.8956.84000931
Albert Jarraud VSOPRanska0.2015.5977.45000933
Larsen VSRanska0.7037.9854.11000935

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.