•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Konjakit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 169 kpl
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
Martell VSRanska0.054.3887.60917181
Camus Elegance VSOPRanska0.054.4989.80912406
Meukow VSRanska0.054.4589.00000993
Soerlie XORanska0.054.4989.80122521
Merlet Cognac XORanska0.2030.95154.75953533
Renault Blue Nuit VSRanska0.2013.9869.40109243
Larsen VS muovipulloRanska0.2013.2966.45913673
Hienoa Cognac VS muovipulloRanska0.2012.2560.75156843
Martell VSRanska0.2012.9864.90000953
Monnet VSRanska0.2013.1965.45001004
Albert Jarraud VSOPRanska0.2015.5977.45000933
De Luze VSRanska0.3518.2851.94000912
Dupuy V.S.O.PRanska0.3519.9956.83110274
Martell XORanska0.3569.98199.94189444
Carrière VS muovipulloRanska0.3520.0057.14108354
Meukow VSRanska0.3521.6561.86000992
Hennessy Very SpecialRanska0.3523.4666.74000902
Hennessy VSOPRanska0.3533.4595.29000892
Delamain Pale & Dry XORanska0.3543.49123.97117064

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.