•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Rommit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 21.04.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 114 kpl
Angostura 1787 Aged 15 YearsTrinidad ja Tobago0.7087.90125.57937807
Angostura 1919 Premium Gold RumTrinidad ja Tobago0.7047.4967.70194117
Bacardi 8 Aņos0.7043.5062.00942057
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.3513.8939.40001656
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.7026.8938.27001657
Bacardi Carta Blanca muovipulloPuerto Rico0.5019.8539.30116576
Bacardi Carta NegraPuerto Rico0.7026.9038.29143007
Bacardi RazzSaksa0.7022.9032.57158937
Bacardi SpicedPuerto Rico0.7026.9038.29100517
Baltic Dark muovipullo0.5015.9831.56116996
Baltic Dark muovipullo0.3511.4532.43116944
Baltic Dark muovipullo0.7020.5929.13108217
Baltic Light0.7020.4929.13001641
Baltic Triple Orange muovipullo0.7020.9929.70164257
Barbados Rommi muovipulloSuomi0.3511.4832.51157214
Barra Oak Bay Dark0.7020.6029.29156857
Barra Oak Bay White muovipullo0.3511.1531.57166814
Bayou WhiteYhdysvallat0.7029.2441.63176907
Botran 18 Solera 1893Guatemala0.7050.0071.43929387
Botran 1893 Aņejo Solera 18Guatemala0.2014.9874.90117003

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.