•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Rommit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 19.08.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 93 kpl
Angostura 1787 Aged 15 Years0.7085.90122.71937807
Angostura 1824 Aged 12 Years0.7064.9092.71151427
Angostura 1919 Premium Gold Rum0.7046.7966.70194117
Angostura Cask Collection No.10.7099.60142.29124577
Bacardi 8 Aņos0.7042.9061.14942057
Bacardi Carta Blanca0.3513.4938.26001656
Bacardi Carta Blanca0.7026.4837.69001657
Bacardi Carta Blanca muovipullo0.5019.4838.56116576
Bacardi Carta Negra0.7026.9938.41143007
Bacardi Oakheart0.7026.4937.70100517
Bacardi Razz0.7022.8932.56158937
Baltic Dark muovipullo0.5015.6830.96116996
Baltic Dark muovipullo0.3511.2831.94116944
Baltic Dark muovipullo0.7020.2828.69108217
Baltic Light0.7019.9028.29001641
Baltic Triple Orange muovipullo0.7020.6929.27164257
Baltic Triple Orange muovipullo0.3511.2831.94164254
Barbados Rommi muovipullo0.3511.3432.11157214
Barra Oak Bay Dark0.7020.5029.14156857
Barra Oak Bay White muovipullo0.3511.3532.14166814

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.