•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Rommit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.12.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 98 kpl
Angostura 1787 Aged 15 YearsTrinidad ja Tobago0.7085.90122.71937807
Angostura 1824 Aged 12 YearsTrinidad ja Tobago0.7064.9092.71151427
Angostura 1919 Premium Gold RumTrinidad ja Tobago0.7046.7966.70194117
Bacardi 8 Aņos0.7042.9061.14942057
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.3513.4938.26001656
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.7026.4837.69001657
Bacardi Carta Blanca muovipulloPuerto Rico0.5019.4838.56116576
Bacardi Carta NegraPuerto Rico0.7026.9938.41143007
Bacardi OakheartSaksa0.7026.4937.70100517
Bacardi RazzSaksa0.7022.8932.56158937
Baltic Dark muovipullo0.5015.6830.96116996
Baltic Dark muovipullo0.3511.2831.94116944
Baltic Dark muovipullo0.7020.2828.69108217
Baltic Light0.7019.9028.29001641
Baltic Triple Orange muovipullo0.7020.6929.27164257
Barbados Rommi muovipulloSuomi0.3511.3432.11157214
Barra Oak Bay Dark0.7020.5029.14156857
Barra Oak Bay White muovipullo0.3510.9831.09166814
Botran 18 Solera 1893Guatemala0.7049.9871.40929387
Botran 1893 Aņejo Solera 18Guatemala0.2014.5072.50117003

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.