•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Sherryt

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 21.09.2014.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 16 / 16 kpl
Croft Original Pale Cream Espanja0.7516.5721.96390937
Cuesta Medium Dry Sherry Espanja0.387.1918.91307184
Don Guido Pedro Ximénez 20 Years Espanja0.3820.5054.40367104
Dos Cortados Palo Cortado Espanja0.3818.8449.97342514
Dry Sack Medium Dry Sherry Espanja0.7512.4916.52232297
Harveys Bristol Cream Espanja0.7515.9921.19003591
La Ina Fino Espanja0.387.9520.93335214
Leyenda Pale Cream Espanja0.7516.9022.40319517
Merito Oloroso Espanja0.388.0421.17360814
Monteagvdo Dry Amontillado Espanja0.387.8520.67361624
Nobleza Cream Espanja0.7511.3915.05323927
Nobleza Medium Dry Sherry Espanja0.7511.3915.05316997
Osborne Manzanilla Espanja0.387.0418.77360944
Tío Pepe Espanja0.7513.1517.40003572
Valdespino Cream Espanja0.7511.5815.31003616
Valdespino Oloroso Blend Medium Dry Sherry Espanja0.7511.5815.31003724

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.