•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Sherryt

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 21.10.2014.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 17 / 17 kpl
Croft Original Pale CreamEspanja0.7516.5721.96390937
Cuesta Medium Dry SherryEspanja0.387.1918.91307184
Don Guido Pedro Ximénez 20 YearsEspanja0.3820.5054.40367104
Dos Cortados Palo CortadoEspanja0.3818.8449.97342514
Dry Sack Medium Dry SherryEspanja0.7512.4916.52232297
Harveys Bristol CreamEspanja0.7515.9921.19003591
La Ina FinoEspanja0.387.9520.93335214
Leyenda Pale CreamEspanja0.7516.9022.40319517
Merito AmontilladoEspanja0.387.9821.01301024
Merito OlorosoEspanja0.388.0421.17360814
Monteagvdo Dry AmontilladoEspanja0.387.8520.67361624
Nobleza CreamEspanja0.7511.4915.19323927
Nobleza Medium Dry SherryEspanja0.7511.4915.19316997
Osborne ManzanillaEspanja0.387.0418.77360944
Tío PepeEspanja0.7513.1517.40003572
Valdespino CreamEspanja0.7511.5815.31003616
Valdespino Oloroso Blend MediumEspanja0.7511.5815.31003724

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.