•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Sherryt

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 30.06.2015.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 15 / 15 kpl
Cuesta Medium Dry SherryEspanja0.387.5819.95307184
Don Guido Pedro Ximénez 20 YearsEspanja0.3820.9055.47367104
Dos Cortados Palo CortadoEspanja0.3818.9950.37342514
Dry Sack Medium Dry SherryEspanja0.7512.6816.77232297
Harveys Bristol CreamEspanja0.7515.9821.17003591
La Ina FinoEspanja0.387.9921.04335214
Leyenda Pale CreamEspanja0.7516.9822.51319517
Merito AmontilladoEspanja0.387.9921.04301024
Merito OlorosoEspanja0.387.7920.51360814
Nobleza CreamEspanja0.7511.4815.17323927
Nobleza Medium Dry SherryEspanja0.7511.4815.17316997
Osborne ManzanillaEspanja0.387.1118.96360944
Tío PepeEspanja0.7512.9917.19003572
Valdespino CreamEspanja0.7511.5915.32003616
Valdespino Oloroso Blend MediumEspanja0.7511.5915.32003724

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.