•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Sherryt

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon alle 22% tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 04.05.2016.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 14 / 14 kpl
Cuesta Medium Dry SherryEspanja0.387.6120.03307184
Dos Cortados Palo Cortado SherryEspanja0.3818.9950.37342514
Dry Sack Medium Dry SherryEspanja0.7512.6816.77232297
Harveys Bristol Cream SherryEspanja0.7515.9821.17003591
La Ina Fino SherryEspanja0.388.0121.09335214
Leyenda Pale Cream SherryEspanja0.7517.9923.85319517
Lustau San Emilio Pedro Ximénez SherryEspanja0.3818.7849.81351124
Merito Amontillado SherryEspanja0.388.0121.09301024
Merito Oloroso SherryEspanja0.387.8120.56360814
Nobleza Medium Dry SherryEspanja0.7511.5915.32316997
Osborne Manzanilla SherryEspanja0.387.5920.24360944
Tío Pepe Fino SherryEspanja0.7512.9917.19003572
Valdespino Cream SherryEspanja0.7511.5915.32003616
Valdespino Oloroso Blend Medium SherryEspanja0.7511.5915.32003724

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.