•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Siiderit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 26.05.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 91 kpl
Abavas Abols Medium DryLatvia0.385.5014.67919834
Abavas Abols Premium Cider Brut 2016Latvia0.386.7818.08903574
Abavas Abolu Apinos HoppedLatvia0.385.8815.68933824
Angry Orchard Crisp Apple CiderYhdysvallat0.363.7810.37732244
Aspall Organic Suffolk CyderEnglanti0.506.0711.94707096
Bulmers OriginalEnglanti0.504.097.98775696
Cidra El Gaitero Black LabelEspanja0.7513.2417.65926507
Cidraie OriginalRanska0.333.109.09789564
Cidre Artisanal Le Brun DouxRanska0.7514.9819.97924887
Cidre Bouché Le Clos FleuriRanska0.383.9810.35735204
Cidre de Rhuys BrutRanska0.334.7314.33941644
Cornish Orchards Heritage CiderEnglanti0.333.058.94707184
Crafty Dry Hopped Apple CiderSuomi0.333.8511.36737794
Devils Bit Mountain Cider tölkkiIrlanti0.503.987.66739516
Écusson Bretagne Pur Jus - BrutRanska0.755.707.47781227
Écusson Cuvée Spéciale BrutRanska0.755.196.79008695
El Gaitero Red Grape Craft CiderEspanja0.506.9813.96944296
El Gaitero Sidra ExtraEspanja0.7510.1513.53947957
El Gaitero Sidra NaturalEspanja0.7512.2216.29931477
El Gaitero Spanish CiderEspanja0.335.0515.30946464

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.