•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 03.12.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 625 kpl
8-Bit Brewing Hoptimus Prime IPASuomi0.334.9715.06775904
A Le Coq Long Drink Grapefruit Alcohol-free tölkkiSuomi0.332.065.79790214
Alahovin Mesimarja VodkaSuomi0.2014.3571.75944053
Alberga Hunt Wild AleSuomi0.334.7914.21946362
Alko Välivesi muovipulloSuomi0.331.293.61737524
Arctic Rose juhlajuomaSuomi0.7514.9919.99565277
Aura Bock tölkkiSuomi0.503.657.00718556
Aura Tumma tölkkiSuomi0.503.236.16799496
Aura tölkkiSuomi0.331.995.58712644
Baltic Dark Cola-Vanilja muovipulloSuomi0.5015.2630.12137396
Baltic Light muovipulloSuomi0.7021.9831.11156217
Barbados Rommi muovipulloSuomi0.3511.6432.97157214
Blossa Alkoholfri GlöggSuomi0.754.195.45659477
Bock's Apple CiderSuomi0.334.0011.82703834
Bock's DoppelbockSuomi0.334.9714.76764204
Bock's DunkelSuomi0.333.4810.24911654
Bock's Helmi CiderSuomi0.334.5313.42767804
Bock's India Pale AleSuomi0.334.3712.94765014
Bock's KatajavehnäpukkiSuomi0.334.5013.33752464
Bock's Pale AleSuomi0.333.4710.21906184

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.