•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 6 / 6 kpl
Corona ExtraMeksiko0.363.068.34761044
El Ron ProhibidoMeksiko0.7039.9557.07910197
Mezcal Union UnoMeksiko0.7054.1977.41929706
Montelobos Joven MezcalMeksiko0.7063.8591.21925167
Nuestra Soledad Joven MezcalMeksiko0.7051.7773.96189057
SolMeksiko0.332.396.94009716

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.