•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 14 / 14 kpl
Aass BockNorja0.334.3212.79738064
Amundsen Rebel King tölkkiNorja0.335.9818.12799274
Austmann Mannus & Blodøks Imperial StoutNorja0.335.9817.82756114
Austmann Utpå WitNorja0.333.4410.12710644
Lervig Konrads StoutNorja0.335.4916.33765864
Lervig Pepper Johnson Imperial Stout tölkkiNorja0.336.9921.18945118
Lervig Perler For Svin IPA tölkkiNorja0.334.7814.48783204
Lindheim Farmer's Reserve Coolship CherryNorja0.3813.7536.67918853
Nøgne Ø Imperial Rye PorterNorja0.508.9817.76767456
Nøgne Ø Imperial Rye PorterNorja0.335.9817.82723424
Nøgne Ø India Pale AleNorja0.334.9914.82789454
Pottu VodkaNorja0.7024.9835.54193747
Vikingfjord VodkaNorja0.7022.8932.56182347
Ægir Sorachi Saison tölkkiNorja0.335.3416.18744104

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.