•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

Nimi LaskevaMaaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 61 kpl
Absolut CitronRuotsi0.5018.6537.10186786
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi1.75133.0676.03109378
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi0.7050.4972.13957567
Absolut Elyx Single Estate Copper Crafted VodkaRuotsi3.00201.4367.14953814
Absolut KurantRuotsi0.5018.6537.10100466
Absolut KurantRuotsi0.7026.9938.41948467
Absolut VodkaRuotsi0.052.9959.80924531
Absolut VodkaRuotsi0.7023.4933.41000337
Absolut VodkaRuotsi0.3512.9936.83103374
Absolut Vodka GrapefruitRuotsi0.7027.0138.44935473
Brännland Iscider 2018Ruotsi0.3829.9979.97910424
Brännland Iscider Barrique 2017Ruotsi0.1926.99144.33956562
Brännland Perilla Perle CiderRuotsi0.7518.3124.41935707
Ceder's Classic Non Alcoholic GinRuotsi0.5019.9839.96900434
Ceder's Crisp Non Alcoholic GinRuotsi0.5019.9839.96902248
Ceder's Wild Non Alcoholic GinRuotsi0.5019.9839.96940482
Dugges C-1000Ruotsi0.336.4819.64958433
Dugges Candy2Ruotsi0.339.9730.21944168
Dugges Fifty FiftyRuotsi0.336.4819.64910166
Dugges Fresh IPARuotsi0.335.9818.12936003

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.