•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta Laskeva€/lTunnus
1 - 20 / 343 kpl
LoneWolf Tonic Water tölkkiSkotlanti0.151.6811.20799862
BrewDog Raspberry Blitz tölkkiSkotlanti0.332.236.76712774
BrewDog Nanny StateSkotlanti0.332.366.85741264
BrewDog Dead Pony Club Session Pale AleSkotlanti0.332.988.73770314
Johnnie Walker Red Label muovipulloSkotlanti0.053.2565.00001435
The Famous GrouseSkotlanti0.053.2965.80906011
Ballantine's Finest muovipulloSkotlanti0.053.2965.80946051
BrewDog 5 A.M. Saint Red AleSkotlanti0.333.369.88730514
BrewDog Punk IPASkotlanti0.333.389.94798124
Innis & Gunn Session IPA tölkkiSkotlanti0.333.3810.24742344
BrewDog Hop Rocker tölkkiSkotlanti0.333.4810.55922286
Belhaven 90 Wee HeavySkotlanti0.333.5110.33771574
Harviestoun Old Engine OilSkotlanti0.333.5210.36785234
BrewDog Quench QuakeSkotlanti0.333.5410.73950855
Tennents ExtraSkotlanti0.333.5810.55747154
Innis & Gunn Original Barrel AgedSkotlanti0.333.5910.58777734
Innis & Gunn Gunnpowder IPASkotlanti0.333.6710.82916744
Innis & Gunn Blood Red SkySkotlanti0.333.6810.85908766
BrewDog Elvis Juice Grapefruit Infused IPASkotlanti0.333.9711.73917024
BrewDog Jack Hammer India Pale AleSkotlanti0.334.0912.09704244

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.