•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta Laskeva€/lTunnus
1 - 20 / 307 kpl
Coca-ColaYhdysvallat0.251.294.76720393
Blue Moon Belgian WhiteYhdysvallat0.332.998.76739644
BudweiserYhdysvallat0.333.058.94738464
Barefoot Pinot GrigioYhdysvallat0.193.1917.06932922
Barefoot MerlotYhdysvallat0.193.1917.06931862
Stone White Ghost Berliner Weisse tölkkiYhdysvallat0.333.3210.06789334
Stone Go To IPA tölkkiYhdysvallat0.333.349.67763984
Brooklyn LagerYhdysvallat0.363.6510.00737534
Stone Ripper tölkkiYhdysvallat0.333.7011.21938444
Angry Orchard Crisp Apple CiderYhdysvallat0.363.7710.34732244
Firestone Easy Jack IPAYhdysvallat0.363.7910.39958054
Anchor Steam BeerYhdysvallat0.363.8210.48727024
Anchor Liberty AleYhdysvallat0.363.8710.62793524
Stone IPA tölkkiYhdysvallat0.333.8911.79715204
Firestone Double Barrel AleYhdysvallat0.363.9010.70944424
Brooklyn East India Pale AleYhdysvallat0.363.9210.76726904
SweetWater 420 Extra Pale AleYhdysvallat0.363.9710.90920364
Two Roads Lil haven Session IPAYhdysvallat0.363.9711.18952495
Firestone Pivo Hoppy PilsYhdysvallat0.363.9811.21917774
Lagunitas IPAYhdysvallat0.363.9810.93707334

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.