•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 9 / 9 kpl
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.58111.60956621
Diplomático MantuanoVenezuela0.3519.9857.09151824
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.3528.9082.57920464
Diplomático AmbassadorVenezuela0.70229.00327.14916717
Diplomático PlanasVenezuela0.7042.8961.27940637
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.7054.9978.41911397
Diplomático Selección de FamiliaVenezuela0.7064.9092.71905561
Diplomático Single Vintage 2005Venezuela0.70129.00184.29930297
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela3.00239.0079.67937208

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.