•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Rommit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta€/lTunnus Laskeva
1 - 20 / 112 kpl
StrohItävalta0.5024.4948.78001512
Baltic Light0.7020.9829.83001641
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.3513.8939.40001656
Bacardi Carta BlancaPuerto Rico0.7026.8938.27001657
Rhum Negrita Dark Signature0.7020.6929.41001687
Captain MorganEnglanti0.7029.6942.27001703
Havana Club Aņejo 3 AņosKuuba0.7026.7938.13100217
Bacardi SpicedPuerto Rico0.7026.9038.29100517
Ron Zacapa CentenarioGuatemala0.7066.9995.56103867
Captain Morgan Original Spiced GoldGuyana0.209.9349.15106053
Baltic Dark muovipullo0.7020.5929.13108217
Stroh 60 % muovipulloItävalta0.2013.1865.90111053
Bacardi Carta Blanca muovipulloPuerto Rico0.5019.8539.30116576
Rhum Negrita Dark Signature muovipullo0.3511.5032.57116874
Baltic Dark muovipullo0.3511.4532.43116944
Baltic Dark muovipullo0.5015.9831.56116996
Botran 1893 Aņejo Solera 18Guatemala0.2014.9874.90117003
La Hechicera Reserva Familiar0.7070.33100.47117227
Plantation Barbados Grande Reserve0.7032.4846.26117787
Dos Maderas 5+5 RonEspanja0.2018.0890.40118323

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.