•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Viskit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta€/l LaskevaTunnus
1 - 20 / 439 kpl
Highland QueenSkotlanti0.7020.9829.83001367
Highland ReserveSkotlanti0.7020.9829.83110907
Haddington HouseSkotlanti0.7020.9829.83001406
Long JohnSkotlanti0.7020.9829.83001357
Lauder'sSkotlanti0.7021.3930.41001403
The ClaymoreSkotlanti0.7021.5030.57001297
The Highland Way muovipulloSkotlanti1.0030.9930.59140878
Highland BirdSkotlanti0.7021.7830.97001334
Label 5Skotlanti1.5046.7031.13117338
Sam Barton 5 Years OldKanada0.7021.9531.21925217
Lord Calvert muovipulloKanada0.7022.1931.41163747
Label 5 muovipulloSkotlanti0.5015.7631.52920176
Label 5 Blended Scotch WhiskySkotlanti0.7022.3031.71906547
Sir Edward's SmokySkotlanti0.7022.3031.71934087
Kolme Leijonaa muovipulloSkotlanti0.7022.4831.83112097
Vat 69Skotlanti0.7022.4031.86001397
Scottish LeaderSkotlanti1.0031.9931.89159028
Haddington HouseSkotlanti0.3511.3832.23001405
Label 5Skotlanti0.5016.2832.36117336
Glen ScanlanSkotlanti1.0032.4932.39113538

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.