•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto - Viskit

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKokoHinta€/lTunnus Laskeva
1 - 20 / 439 kpl
Black VelvetKanada0.7023.9834.11001196
Ballantine's FinestSkotlanti0.7027.9939.84001247
Chivas Regal 12 Years OldSkotlanti0.3526.2874.80001272
Chivas Regal 12 Years OldSkotlanti0.7043.9862.69001277
Grant's Family ReserveSkotlanti0.3515.4943.97001285
Grant's Triple WoodSkotlanti0.7028.8941.13001287
Johnnie Walker Blue LabelSkotlanti0.70219.99314.13001289
The ClaymoreSkotlanti0.7021.5030.57001297
Mackinlay's OriginalSkotlanti0.7026.4937.70001327
Highland BirdSkotlanti0.7021.7830.97001334
Highland BirdSkotlanti0.3511.5832.80001335
Bell's OriginalSkotlanti0.7024.9835.54001347
Glen ScanlanSkotlanti0.207.4836.90001353
Long JohnSkotlanti0.7020.9829.83001357
Highland QueenSkotlanti0.7020.9829.83001367
Hankey BannisterSkotlanti0.7023.9834.11001373
The Famous GrouseSkotlanti0.7029.3941.84001377
Dalwhinnie 15 Year Old Single MaltSkotlanti0.7056.2980.27001379
Vat 69Skotlanti0.7022.4031.86001397
Cragganmore 12 Year Old Single MaltSkotlanti0.7053.1975.84001399

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.