•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 27.10.2020.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 609 kpl
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.7969.75907881
Gustav Tilli VodkaSuomi0.053.1062.00931008
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.053.1963.80101771
Marskin RyyppySuomi0.053.5070.00931522
Koskenkorva Vodka 60 % muovipulloSuomi0.2010.5952.45148013
Koskenkorva Vodka 40 % muovipulloSuomi0.208.1840.40100153
Koskenkorva Viina muovipulloSuomi0.207.4836.90101333
Pohjan Poika Strong Vodka muovipulloSuomi0.209.9849.40149603
Laplandia VodkaSuomi0.209.9549.75913234
Finlandia Vodka 40 % 20 clSuomi0.207.9839.40904452
Koskenkorva Raspberry Pine muovipulloSuomi0.208.6042.50189833
Laplandia BilberrySuomi0.209.9549.75922501
Laplandia EspressoSuomi0.209.9449.70948618
Leijona Viina muovipulloSuomi0.205.9829.40101623
Veen Nordic Tonic WaterSuomi0.201.909.00751743
Alahovin Mesimarja VodkaSuomi0.2014.2171.05944053
Suomi Viina muovipulloSuomi0.205.9429.20103813
LehtikuohuSuomi0.204.4721.85525993
Nordfors & Friends Omena-InkivääriSuomi0.282.789.75943554
Nordfors & Friends Omena-RaparperiSuomi0.282.789.75902061

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.