•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 553 kpl
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.7969.75907881
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.053.1963.80101771
Suomi Viina muovipulloSuomi0.205.9229.10103813
Koskenkorva Viina muovipulloSuomi0.207.2835.90101333
Veen Nordic Tonic WaterSuomi0.201.888.90751743
Alahovin Mesimarja VodkaSuomi0.2014.1770.85944053
LehtikuohuSuomi0.204.2521.25525993
Koskenkorva Vodka 40 % muovipulloSuomi0.207.9839.40100153
Koskenkorva Vodka 60 % muovipulloSuomi0.2010.3851.40148013
Laplandia BilberrySuomi0.209.9549.75922501
Laplandia EspressoSuomi0.209.9549.75948618
Laplandia VodkaSuomi0.209.9549.75913234
Leijona Viina muovipulloSuomi0.205.9829.40101623
Pohjan Poika Strong Vodka muovipulloSuomi0.2010.1050.00149603
Happy Joe Alcohol Free Dry AppleSuomi0.282.006.91774173
Happy Joe Red Love Dry Rose Apple CiderSuomi0.282.799.78755743
Teerenpeli Vahva Veijo Imperial PilsSuomi0.304.0713.23733484
Pyynikin PikkuportteriSuomi0.334.1712.33906354
Radbrew WigwamSuomi0.335.9217.94901234
Rocking Bear Kirvatsin Humalainen IPASuomi0.335.2615.94928524

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.