•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 28.02.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 582 kpl
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.8571.25907881
Marskin RyyppySuomi0.053.5571.00931522
Gustav Tilli VodkaSuomi0.053.1563.00931008
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.052.9959.80101771
Koskenkorva Raspberry Pine muovipulloSuomi0.208.7943.45189833
Finlandia Vodka 40 % 20 clSuomi0.208.4841.90904452
Alahovin Mesimarja VodkaSuomi0.2014.3571.75944053
Veen Nordic Tonic WaterSuomi0.201.909.00751743
LehtikuohuSuomi0.204.4621.80525993
Suomi Viina muovipulloSuomi0.206.0629.80103813
Koskenkorva Viina muovipulloSuomi0.207.6937.95101333
Pohjan Poika Strong Vodka muovipulloSuomi0.2010.2050.50149603
Leijona Viina muovipulloSuomi0.206.1030.00101623
Laplandia VodkaSuomi0.2010.1950.95913234
Laplandia EspressoSuomi0.2010.1950.95948618
Laplandia BilberrySuomi0.2010.1950.95922501
Koskenkorva Vodka 60 % muovipulloSuomi0.2010.8953.95148013
Koskenkorva Vodka 40 % muovipulloSuomi0.208.3841.40100153
Happy Joe Alcohol Free Dry AppleSuomi0.281.996.87774173
Nordfors & Friends Omena-RaparperiSuomi0.282.819.85902061

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.