•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 26.04.2022.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaa LaskevaKokoHinta€/lTunnus
1 - 20 / 9876 kpl
Baltic Dark muovipullo0.3511.6432.97116944
Baltic Dark muovipullo0.5016.4932.58116996
Baltic Dark muovipullo0.7021.1529.93108217
Barra Oak Bay Dark0.7021.5030.57156857
Barra Oak Bay Dark muovipullo0.5015.7531.50914242
Barra Oak Bay White muovipullo0.3511.9033.71166814
Hell Or High Water Rum Reserva0.7039.9556.93933257
Hell Or High Water Rum XO0.7049.9071.29951327
Hell Or High Water Spiced0.7036.9052.57916737
Kiss Black Diamond Premium Dark Rum0.5039.9979.98947005
Plantation 3 Stars Silver0.7027.4939.27905231
Rhum Negrita Dark Signature0.7021.1530.07001687
Rhum Negrita Dark Signature muovipullo0.3511.6332.94116874
Rhum Negrita White Signature0.7021.4930.56914307
Ron Cabana Blanco muovipullo0.7021.4830.40123987
Alamos Malbec Organic 2020Argentiina0.7511.4915.19440567
Alamos Tempranillo 2016Argentiina0.7510.9914.52424107
Altos Las Hormigas Clásico Malbec 2019Argentiina0.7517.9023.87939055
Altos Las Hormigas Terroir Luján de Cuyo 2017Argentiina0.7519.9826.64936741
Altos Las Hormigas Terroir Malbec 2016Argentiina0.7521.9929.32945913

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.