•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 18.12.2018.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 7258 kpl
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.6466.00907881
Beluga Noble Russian VodkaVenäjä0.055.98119.60920171
Absolut VodkaRuotsi0.052.9959.80924531
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.052.9959.80101771
Stolichnaya VodkaLatvia0.052.8957.80179401
Havana Club Añejo 7 Años muovipulloKuuba0.053.5571.00181171
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.57111.40956621
Martell VSRanska0.054.3987.80917181
Meukow VSRanska0.054.4288.40000993
Soerlie XORanska0.054.5090.00122521
JamesonIrlanti0.053.5571.00924491
Teeling Whiskey Single MaltIrlanti0.055.98119.60190371
Ballantine's Finest muovipulloSkotlanti0.053.2064.00946051
Chivas Regal 12 Years OldSkotlanti0.054.0080.00112771
Highland Park 12 Year Old Single MaltSkotlanti0.055.24104.80115621
Johnnie Walker Red Label muovipulloSkotlanti0.053.2164.20001435
The Famous GrouseSkotlanti0.053.2565.00906011
The Glenlivet 12 Year Old Single MaltSkotlanti0.054.4989.80919851
Kyrö Rye Single Malt No 5Suomi0.1018.98189.80932272

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.