•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 22.01.2021.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 8895 kpl
Larsen VSOP 3clRanska0.032.9999.67900611
Braastad VSRanska0.043.7092.50102651
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.8571.25907881
Beluga Noble Russian VodkaVenäjä0.055.99119.80920171
Absolut VodkaRuotsi0.052.9959.80924531
Marskin RyyppySuomi0.053.5571.00931522
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.052.9959.80101771
Gustav Tilli VodkaSuomi0.053.1563.00931008
Havana Club Añejo 3 AñosKuuba0.053.0961.80916323
Havana Club Añejo 7 Años muovipulloKuuba0.054.0881.60181171
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.58111.60956621
Camus Borderies XO Single Estate Family ReserveRanska0.058.90178.00197551
Camus Elegance VSOPRanska0.054.5591.00912406
Hardy Legend 1863Ranska0.055.48109.60926251
Martell VS Single DistilleryRanska0.054.4889.60917181
Meukow VSRanska0.054.5090.00000993
Soerlie XORanska0.054.6092.00122521
JamesonIrlanti0.053.6272.40924491
Teeling Whiskey Single MaltIrlanti0.054.7595.00190371
Ballantine's Finest muovipulloSkotlanti0.053.2765.40946051

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.