•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 20.10.2020.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 9049 kpl
Larsen VSOP 3clRanska0.032.9899.33900611
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.7969.75907881
Beluga Noble Russian VodkaVenäjä0.055.98119.60920171
Stolichnaya VodkaLatvia0.052.9559.00179401
Gustav Tilli VodkaSuomi0.053.1062.00931008
Absolut VodkaRuotsi0.052.9959.80924531
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.053.1963.80101771
Crystal Head VodkaKanada0.056.99139.80945741
Marskin RyyppySuomi0.053.5070.00931522
Havana Club Añejo 3 AñosKuuba0.052.9959.80916323
Havana Club Añejo 7 Años muovipulloKuuba0.053.9879.60181171
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.58111.60956621
Camus Elegance VSOPRanska0.054.4989.80912406
Martell VS Single DistilleryRanska0.054.4589.00917181
Meukow VSRanska0.054.4589.00000993
Soerlie XORanska0.054.4989.80122521
JamesonIrlanti0.053.5871.60924491
Teeling Whiskey Single MaltIrlanti0.054.9999.80190371
Ballantine's Finest muovipulloSkotlanti0.053.3266.40946051

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.