•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 26.04.2022.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 9832 kpl
Larsen VSOP 3cl0.032.9999.67900611
Braastad VS0.043.7994.75102651
Koskenkorva Viina0.042.8972.25907881
Koskenkorva Vodka0.042.9874.50912334
Crystal Head Vodka0.056.98139.60945741
Stolichnaya Vodka0.052.9959.80179401
Absolut Vodka0.052.9959.80924531
Finlandia Vodka muovipullo0.052.8957.80101771
Gustav Tilli Vodka0.053.2965.80931008
Helsinki Tyrnipontikka0.055.49109.80927244
Marskin Ryyppy0.053.6072.00931522
Havana Club Añejo 3 Años0.053.1062.00916323
Havana Club Añejo 7 Años muovipullo0.054.1082.00181171
Diplomático Reserva Exclusiva0.055.80116.00956621
Camus Borderies XO Single Estate Family Reserve0.058.90178.00197551
Camus VSOP0.054.5591.00912406
Hardy Legend 18630.055.48109.60926251
Martell VS Single Distillery0.054.4889.60917181
Meukow VS0.054.6593.00000993
Soerlie XO0.054.7995.80122521

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.