•  
  •  

Drinkkiklubi.com Kotibaarimestarin drinkkiopas ja baarikaappi

Alkon hinnasto

SIVUKOHTAINEN OHJE
Ohje

Hinnasto listaa Alkon tuotteet ja niiden hinnat. Sivun vapaa sanahaku (Haku) kohdistuu Alkon tuotenumeroon (Tunnus), valmistajaan (Valmistaja), valmistusmaahan (Maa), tuotekategoriaan (Kategoria), pakkaustyyppin sekä tuotenimeen (Nimi). Tuotenumeroa (Tunnus) klikkaamalla avautuu kyseisen tuotteen tuotetietoikkuna Alkon sivuilta.

Hinnasto on päivitetty 15.07.2019.

Etsimääsi tuotetta ei löytynyt alkon hinnastosta? Testaa vielä sivuston Google-haku - hakua.

NimiMaaKoko LaskevaHinta€/lTunnus
1 - 20 / 7528 kpl
Braastad VSRanska0.043.6090.00102651
Koskenkorva ViinaSuomi0.042.7969.75907881
Finlandia Vodka muovipulloSuomi0.053.1963.80101771
Beluga Noble Russian VodkaVenäjä0.055.98119.60920171
Crystal Head Vodka MiniatureKanada0.056.99139.80945741
Stolichnaya VodkaLatvia0.052.9559.00179401
Absolut VodkaRuotsi0.052.9959.80924531
Havana Club Añejo 7 Años muovipulloKuuba0.053.5871.60181171
Diplomático Reserva ExclusivaVenezuela0.055.58111.60956621
Camus Elegance VSOPRanska0.054.4989.80912406
Martell VSRanska0.054.3887.60917181
Meukow VSRanska0.054.4589.00000993
Soerlie XORanska0.054.4989.80122521
JamesonIrlanti0.053.6873.60924491
Teeling Whiskey Single MaltIrlanti0.055.99119.80190371
Ballantine's Finest muovipulloSkotlanti0.053.2965.80946051
Chivas Regal 12 Years OldSkotlanti0.054.0981.80112771
Highland Park 12 Year Old Single MaltSkotlanti0.056.19123.80115621
Johnnie Walker Red Label muovipulloSkotlanti0.053.2565.00001435
The Famous GrouseSkotlanti0.053.2965.80906011

Disclaimer: Drinkkiklubi.com pyrkii pitämään sivustolla esitetyt hintatiedot ajantasaisina, muttei takaa tietojen oikeellisuutta. Vaikka sivustolla viitataan Alkoon ja Alkon tuotteisiin, ei Alko:lla ja tässä sivustolla ole mitään keskinäistä yhteyttä.